reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 24 czerwca. Imieniny Jana, Danuty, Janiny.
23℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Gizela Jagielska z tytułem Człowieka Roku Gazety Wyborczej

Aktualności31.05 o 09:57Komentarzy: 57
Lekarka Gizela Jagielska do niedawna była związana z oleśnickim szpitalem. Głośno było o niej z powodu wykonywania zabiegów aborcji. Właśnie została Człowiekiem Roku według czytelników "Gazety Wyborczej".


źródło: fb/babkibabkom

- "Przez tę postawę stała się obiektem nienawiści, była lżona, a nawet atakowana fizycznie. Musiała zmienić miejsce pracy". Gizela Jagielska Człowiekiem Roku według Czytelników "Gazety Wyborczej" - podaje "Wyborcza".

- Chciałam przede wszystkim wszystkim państwu tutaj, dlatego, że pewnie część osób siedzących tutaj przyczyniło się do tej nagrody podziękować i jednocześnie powiedzieć, że przy pozostałych osobach, które były nominowane ja czuję się taka malutka, dlatego że dwadzieścia lat temu, jak rozpoczynałam swoją specjalizację i swoją pracę, nigdy nie pomyślałabym, że moja praca jako lekarki będzie mieszana z polityką, z poglądami, z religią i z moralnością. Ale żyjemy w czasach takich, jakich żyjemy i myślę, że ta nagroda będzie też takim drogowskazem, taką formą pokazania innym lekarkom i lekarzom, że praca zgodnie ze standardami, praca zgodnie z tym, czego oczekują od nas kobiety, to nie tylko przemarsze organizacji pro-life, zakłócanie pracy, hejt i wszystko to, co spotkało mnie, ale także innych lekarzy w Polsce, którzy pracują jako ginekolodzy i ginekolożki. Mam nadzieję, że to pokaże im, że to jest ta droga, którą warto iść. Dziękuję państwu bardzo - komentowała lekarka podczas uroczystości.

Przypomnijmy, G. Jagielska nie jest już lekarką w oleśnickim szpitalu, ponieważ nie wygrała konkursu na świadczenie usług medycznych. W przesłanym wcześniej oświadczeniu szefowa placówki Agnieszka Cholewińska zapewniła, że postępowanie, w tym na stanowisko kierownika oddziału ginekologiczno-położniczego, zostało przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz procedurami. Podkreślono, że konkurs miał charakter formalny i transparentny.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (57)

Bronś lub Horbacz31.05 o 21:19

Zw Kowalski ponad rok temu deklarował że jeśli Urząd Miasta do końca maja 2025 nie usunie wraków z ulic Oleśnicy to do Bożego Narodzenia 2025r. wyda cyt. Przewodnik po Oleśnickich slamsach (pisownia oryginalna). No i nie wydał. Nie ma go w bibliotece, księgarni, w internecie. Twierdzi że dawał anonse do sprzedaży na zamowoenie ale gdy pytać o link to twierdzi że go skasował admin lub że dane adresowe są w (uwaga! :)) w szwedzkiej książce telefonicznej. Pytany o link do strony że zdjęciem strony tytułowej pisze wyzwiska pod różnymi Nikami. Siedź cicho zbyniu kłamczuszku

Zgłoś
My! Nacjonaliści!31.05 o 21:15

W Szwecji, we Francji , Hiszpanii a właściwie wszędzie tam, gdzie imigranci z krajów islamskich zyskują większość, pojawia się przestępczość wymierzona w ludność autochtoniczną. W nocy po zwycięstwie PSG imigranci podpalili Paryż uniemożliwiając normalne świętowanie białym kibicom !

Zgłoś
Strzeżcie się PO i Lewicy31.05 o 21:04

Różnorodność - czyli multi kulti nie może być spoiwem żadnej wspólnoty, stała się za to zaproszeniem do Europy islamskiej ludności z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Masowy napływ tej grupy spowoduje chaos, który rozsadzi Unię Europejską. Tymczasem tradycje europejskie o faktycznym potencjale integracyjnym będą kultywowane w Europie Środkowo-Wschodniej i to tam przeniesie się ognisko cywilizacji europejskiej. Bądźmy czujni wobec agitatorów za UE .Polska nie miała kolonii i nie musi się uginać przed islamistami- obcymi cywilizacyjnie

Zgłoś
MojaOlesnica.pl31.05 o 21:01

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Zakochany w Reniferze31.05 o 20:38

Co drugi członek PO ma wykształcenie podstawowe. stwierdza Demagog. A zw dalej plecie co mu ślina na język przyniesie.

Zgłoś
Misiu syn chyżego ruja31.05 o 18:11

Jak czytam o niej to popieram aborcje

Zgłoś
Sram 31.05 o 17:51

Nie ma jak co jakis czas walnąć post o Gizelce buhahaha zasiengi jak spadaja, to Gizele wystarczy dać hahaha, Moja oleśnica i wszystkie pseudo media

Zgłoś
ss 31.05 o 17:31

A Debil Braun niech dalej CZMYCHA wraz z jarkiem S.

Zgłoś
zw-kowalski31.05 o 17:29

Do @... Wyobraź sobie, że ten tytuł ma się bardzo dobrze jak na dzisiejsze czasy. Sprawdź kto go czyta ? Lepiej wykształceni, dobrze zarabiający i mieszkający w dużych miastach. Dokładnie podobny jest jak z rozkładem wyborców. PiS ma więcej zwolenników na wsiach i peryferiach, gorzej zarabiających, gorzej wykształconych. Jeśli tego nie wiedziałeś to właśnie jesteś takim wyborcą, wyborczynia.

Zgłoś
Robert31.05 o 17:15

Brawo Gizela Jagielska. Tak trzymać !!!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube