reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 24 czerwca. Imieniny Jana, Danuty, Janiny.
29℃
(zachmurzenie umiarkowane). Zobacz prognozę pogody

Dni Twardogóry 2026. Wystąpią Lombard, Czadoman, Roxie Węgiel i Cleo!

Kultura13.05 o 12:36Komentarzy: 25
Przed nami Dni Twardogóry 2026. Przed publicznością wystąpią m.in. Lombard, Czadoman, Roxie Węgiel i CLEO.



- DNI TWARDOGÓRY 2026 nadchodzą wielkimi krokami! Przed nami jeden z najbardziej wyczekiwanych weekendów w roku! W dniach 13-14 czerwca na scenie wystąpią m.in. Lombard, Czadoman, Roxie Węgiel i CLEO. Nie zabraknie także występów lokalnych artystów, dzieci ze szkół i przedszkoli, wydarzeń sportowych, wesołego miasteczka, strefy gastronomicznej oraz zabawy tanecznej. To będą dwa dni niesamowitej atmosfery, spotkań i dobrej energii, których po prostu nie można przegapić! Miejsce wydarzenia: plac przy ul. M. Kopernika w Twardogórze - informuje miejscowy magistrat.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (25)

anty Rynek 814.05 o 12:41

ten się śmieje kto się śmieje ostatni

Zgłoś
Rynek 814.05 o 12:34

Śmieje sie z was wszystkich

Zgłoś
Młody Wilk14.05 o 11:29

Rynkowi 8 umknęła informacja z BIP, że burmistrz lekką ręką rzucił emerytom 28 000 na balangi.

Zgłoś
koleżanka14.05 o 11:16

wybaczcie tej pani z Rynku 8. ale po zwolnieniu z gminnej intratnej posady stała się zgryźliwa i nie do życia.

Zgłoś
mieszkaniec14.05 o 11:09

Dobrze że chociaż w komentarzach możesz wyładować swoje emocje i niepowodzenia życiowe

Zgłoś
mieszkaniec14.05 o 11:02

No i miałam rację :-) Ubogie to pani życie

Zgłoś
Rynek 814.05 o 10:39

@mieszkaniec to ty sie wybierz do psychologa i powiedz że lubisz lizać władzy d...ę

Zgłoś
mieszkaniec14.05 o 09:53

@Rynek 8 a może pani zaśpiewa to całkiem będzie po taniości. Tak czytam te pani komentarze i widać po nich że pani życie jest bardzo smutne, non stop niezadowolenie. Może warto wybrać się do psychologa

Zgłoś
Smutno mi Boże14.05 o 09:29

Przez cały rok cieszę się że żyję w nowoczesnym kraju europejskim i dwudziestej gospodarce świata, a potem przychodzą takie dni Twardogóry, i jak obuchem dostaję otrzeźwienie, że to jednak mentalna wieś i zaścianek Europy. I choć wiem że jutro błyśnie nowe zorze...

Zgłoś
Król 14.05 o 04:35

A Czadoman nie mógł by grać o 02:00? Wtedy juz nikt by nie musiał na to patrzeć. O 22:00 dla pijaczkow puszczą disco.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube