Czytelnik nagrał sprawcę zaśmiecania terenu niedaleko dawnego oleśnickiego lotniska. Sprawa została zgłoszona policji.

Kadry z nagrania. W oryginalnym materiale widać tablice rejestracyjne pojazdu
- Przyłapałem osobę wysypującą śmieci na terenie lotniska. Zwracam się z apelem o uprzątnięcie pozostawionych odpadów i doprowadzenie tego miejsca do porządku. Sprawa została również zgłoszona policji - informuje czytelnik.
Zdarzenie miało miejsce dzisiaj około godziny 19. Mężczyzna w czarnym SUV-ie z przyczepką odjechał w stronę ulicy Wileńskiej.
rd
Komentarze (72)
Ccc7.05 o 06:39
@sasiad podaj swój adres bo widzę że bezproblemowy jesteś kilka śmieci tobie pod drzwi podrzucą :D
ZgłośPrzemek7.05 o 05:22
I skłócić Naród -- PiS czy PO problem trudny mielenie kto za tymi kto za tamtymi kłótnie rodziny się kłócą drama a to jest jeden ch j i jedna mafia.
Zgłoś
















