reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 24 czerwca. Imieniny Jana, Danuty, Janiny.
20℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Powiat przekaże policji 60 tysięcy złotych na nowy radiowóz

Aktualności3.04 o 09:08Komentarzy: 17
Zarząd Powiatu Oleśnickiego zdecydował o przekazaniu policji kwoty 60 tysięcy złotych w celu zakupienia nowego samochodu.



Zarząd Powiatu Oleśnickiego podjął decyzję o zawarciu umowy z Komendantem Wojewódzkim Policji we Wrocławiu dotyczącą przekazania środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji. Powiat przekaże kwotę 60 000 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu samochodu służbowego dla Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Jak podają urzędnicy, środki zostały zabezpieczone w budżecie powiatu na 2026 rok na podstawie wniosku Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (17)

Kalafior7.04 o 06:55

No i gitara w czym problem

Zgłoś
pa pa.5.04 o 11:40

furgonetke z tapczanem polecam....

Zgłoś
Ania4.04 o 06:43

Teraz pora na nowe lądowisko dla bocianów ludojadów. Wytępią kleszcze na działkach. Konieczna i pilna inwestycja

Zgłoś
Lenin4.04 o 05:55

Poruczniku Borewicz. A ile par takich dyżurnych jest na jednej zmianie ? Taki Kowalski idąc z hotelu do mechanika lub do urzędu czy autobus potrafi wyłapać kilkadziesiąt źle zaparkowanych aut a pałkownicy tego nie potrafią zauważyć wożąc d.... w radiowozach. Nikt tu nie pisze aby wycofać radiowozy. Tu piszą aby wspomóc leni i nauczyć ich poruszania się pieszo. Czy radiowozy są ważniejsze od karetek ?

Zgłoś
Porucznik Borewicz3.04 o 22:59

Sami eksperci od patroli pieszych. 9ne są dobre ale w malowniczych rynkach miast wojewódzkich a nie w powiecie, gdzie kończysz interwencję na rynku w Oleśnicy, a już dyżurny wysyła cię np do Sokołowic...w powiecie tylko auta.

Zgłoś
Włodzimierz Lenin 3.04 o 16:29

Państwo, miadto w którym jest więcej radiowozów niż karetek jest państwem , miastem policyjnym.

Zgłoś
Z3.04 o 15:05

Pies też człowiek, musi mieć gdzie spać

Zgłoś
60-90-603.04 o 14:01

Należy się!!! Takie ostatnio sukcesy!? Złote łancuchy jeszcze i BMW każdemu. Dla nich wszystko! Kielce, Radom, Skarżysko! Winszuję ich metodom śledczym. Są najlepsi!

Zgłoś
Ha ha ha 3.04 o 13:56

Wygodne buty im kupić !!!! Za 60 000 to będzie tyle par że wystarczy im do emerytury !!!!

Zgłoś
Jj3.04 o 13:38

A patrole piesze gdzie? Że już o rowerach które dostali nie wspomnę. Po parku książąt oleśnickich żeby je patrolować auta nie potrzeba. Ćpanie tam odchodź i chlanie codziennie do tego dilerka. Radiowóz widać z daleka pieszych nie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube