Treść: A patrole piesze gdzie? Że już o rowerach które dostali nie wspomnę. Po parku książąt oleśnickich żeby je patrolować auta nie potrzeba. Ćpanie tam odchodź i chlanie codziennie do tego dilerka. Radiowóz widać z daleka pieszych nie.