reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 13 marca. Imieniny Krystyny, Bożeny, Rodryga.
11℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Kierował pomimo sądowego zakazu! Teraz ponownie stanie przed sądem

Aktualności11.03 o 10:47Komentarzy: 44
Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy informuje o zatrzymaniu kierowcy, który prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu.



***

Kierował autem mimo sądowego zakazu!

Policjanci ruchu drogowego z Oleśnicy podczas kontroli prędkości zatrzymali kierowcę, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Podczas kontroli okazało się, że to nie jedyne przewinienie mężczyzny.

Kierowca jechał również bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, a sprawdzenie w systemach wykazało, że posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów na 12 miesięcy .

Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym, natomiast za złamanie sądowego zakazu będzie ponownie odpowiadał przed sądem.

Przypominamy – prowadzenie pojazdu mimo orzeczonego przez sąd zakazu to przestępstwo, za które grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dbajmy o bezpieczeństwo na drogach!
- Zwolnij
- Zapinaj pasy
- Respektuj decyzje sądu

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (44)

mywczoraj o 07:43

Knur. Wyobraź sobie, że jest ktoś kto cie może pokochać. Ale najpierw sam pokochaj siebie. Miłego dnia ci życzymy.

Zgłoś
Diler życiawczoraj o 06:49

Widzę ,że 50% komentujących po nocach to ćpuny spać nie mogące. I dopiero co skończył 5 raz skórą wywijać. Z nudów komentarze zamieszcza...

Zgłoś
Mateusz 7:6wczoraj o 06:38

Knur. Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli

Zgłoś
OXwczoraj o 05:35

Ńa głodzie.

Zgłoś
OXwczoraj o 05:34

Przecież ty wszystkich kolegów europejczyk sprzedasz.

Zgłoś
OXwczoraj o 05:16

Nie śpisz narkomanie?

Zgłoś
Knurwczoraj o 04:56

Kowalski gdzie album rzekomych oleśnickich "slamsów" ktory obiecałeś? ! Obiecałeś w kwietniu 2025 roku i co? Tu link do twojej wypowiedzi/obietnicy. https://mojaolesnica.pl/62084,444271,krajowa-mapa-zagrozen-bezpieczenstwa-co-najczesciej-zglaszano-pytanie 03.04 godzina 22.34 NIE MA GO W KSIEGARNIACH ANI BIBLIOTEKACH! Czyżbyś był kowalski zwykłym kłamcą?

Zgłoś
OXwczoraj o 04:30

Jazzy, Spriitzz - Can t Deny It (Official Video) tu masz kołysankę dobranoc

Zgłoś
Urzędnikwczoraj o 04:15

Kowalski wydał album? On?! Kowalski wydaje tylko bełkot. Nic renifer nie wydał. Proste pytanie: czemu taki *zaangażowany społecznik* jak on nie przekazał jednego albumu bibliotece jednego egzemplarza? To proste. Bo nawet jednego kłamcą i tchórz nie ma. Dobranoc.

Zgłoś
Emil Czeczkowczoraj o 04:13

No przecież wracasz z miasta pobiłeś ze trzy osoby a my siedzimy obesrani

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube