reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 3 kwietnia. Imieniny Ryszarda, Antoniego, Pankracego.
12℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Długa kolejka w przychodni, lekarz spóźniony o kilka godzin. Pacjenci oburzeni

Aktualności30.01 o 15:05Komentarzy: 64
Pacjenci twardogórskiej przychodni byli oburzeni długą nieobecnością lekarza, który miał umówione wizyty. Co na to kierownictwo placówki?



Mamy szczyt zachorowań na grypę. Wieli pacjentów musi korzystać z porad lekarskich, które najczęściej w Polsce są udzielane w lokalnych przychodniach. Jednak osoby, które przyszły dziś do Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Twardogórze, niemile się zaskoczyły.

- To już kolejna taka sytuacja. Długa kolejka, niektórzy czekają na wizytę u lekarza umówioną na 11. Jednak nikt się nie zjawił, część osób rezygnuje. To skandal - słyszymy od naszego rozmówcy, który też chciał skorzystać z usług medyka.

Dyrektor SZPZOZ Michał Kamiński w rozmowie z portalem MojaOlesnica.pl potwierdza, że lekarz nie pojawił się w pracy. - Zapowiedział, że będzie w pracy i zapewne przyjmie wszystkich pacjentów. Natomiast jego spóźnienie będzie wyjaśniane - usłyszeliśmy.

Chwilę przed publikacją artykułu dowiedzieliśmy się, że lekarz pojawił się w przychodni. To oznacza, że po kilku godzinach oczekiwania pacjenci będą mogli uzyskać porady.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (64)

Przyszły RADNY31.01 o 21:05

Do Były Radny: Jakie znajomości trzeba mieć by wspomagać WOŚP , licytacji była dla wszystkich . A tak na marginesie , jak Pan został RADNYM nie pomagając potrzebującym ( chyba po znajomości ). Kto w tej sytuacji ponosi winę , czy też Burmistrz.

Zgłoś
Radziu31.01 o 21:01

7zl wiecej za śmieci w Twardogorze.Na co brakło burmistrzu?

Zgłoś
Kotek 31.01 o 20:39

Jak bardzo ktoś nienawidzi Burmistrza .Ale dlaczego Ma prawo inwestować gdzie chce.Zarabia uczciwie.A atak na lekarza to preludium kampanii wyborczej.I pretekst do opluwania..Ohydny naród Twardogórzan

Zgłoś
byłam po jajka i,,,,31.01 o 20:35

Na targu mówili, że w pałacu kultury ma być salon firanek.

Zgłoś
Były radny31.01 o 19:16

Burmistrz ma miesięcznie ok 30 tys zł (wynagrodzenie z urzędu + wynajem mieszkań) to co go obchadzą chorzy mieszkańcy w przychodni. Gdyby tak w pałacu kultury coś złego się działo wtedy by intwrweniował. WSTYD.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl31.01 o 17:34

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Bożena 31.01 o 15:40

Burmistrzu zrób coś z tym ośrodkiem zdrowia. Mieszkańcy zasługują na odpowiednia opiekę medyczną. Pałac kultury nie pomoze w zdrowiu

Zgłoś
MojaOlesnica.pl31.01 o 14:59

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Janina 31.01 o 13:04

Jeśli Pan Doktor ma tylu pacjentów w różnych miejscach zatrudnienia ma prawo być i zmęczony i rozdrażniony.

Zgłoś
Łozinski31.01 o 12:27

Burmistrz do du..

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube