reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 30 grudnia. Imieniny Eugeniusza, Rainera, Sewera.
-0℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Ziobro: Polska to kryptodyktatura. Beata Kempa: pełna zgoda

Aktualnościdzisiaj o 08:29Komentarzy: 24
Sycowska polityk Beata Kempa zgadza się ze słowami Zbigniewa Ziobro, który twierdzi, że Polska to "kryptodyktatura".


Beata Kempa i Zbigniew Ziobro podczas spotkania w Oleśnicy a 2019 roku / arch.

- Polska pod rządami Tuska to kryptodyktatura! Tak dosłownie Sąd Okręgowy w Warszawie określił rząd koalicji 13 grudnia, zarzucając władzy łamanie praw człowieka, wolności obywatelskich oraz porządku konstytucyjnego. W uzasadnieniu uchylenia Europejskiego Nakazu Aresztowania wobec Marcina Romanowskiego sąd wskazał na niespotykaną w żadnym cywilizowanym kraju, stałą ingerencję władzy wykonawczej w sferę niezawisłości sędziowskiej, ferowanie przez nią wyroków skazujących, a nawet grożenie opozycji porywaniem przez służby specjalne i przewożeniem w bagażniku. Według sądu są to działania nikczemne, dewastujące wizerunek państwa polskiego i anihilujące wiarygodność polskiego sądownictwa. Uzasadnienie sądu stanowi także totalną kompromitację prokuratury, która - jak się okazuje - bezprawnie ukrywała przed sądem odmowę Interpolu wystawienia wobec ministra Romanowskiego czerwonej noty, uznającej tę sprawę za motywowaną politycznie i naruszającą prawa człowieka. To również wstrząsający akt oskarżenia wobec Tuska i jego pomagierów, których bezprawne działania oraz ich niebywała skala niszczą wymiar sprawiedliwości w naszym kraju - uważa były minister Zbigniew Ziobro.

- Pełna zgoda - zgodziła się z tymi słowami Beata Kempa z Sycowa, która obecnie jest doradczynią prezydenta Karola Nawrockiego ds. humanitarnych.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (24)

Olgierd dzisiaj o 10:42

W naszym kraju tak bedzie dopóki ludzie bez wykształcenia, z małych miast i wsi, nie wiedzacy czym jest UE będą wybierać nam ludziom wykształconym prezydenta, a pewnie niedługo rząd. Musimy zacząć edukować takich prostych ludzi na Renata UE, rządu, musimy iść z nimi na wybory i pokazać jak maja głosować. Jesteśmy w UE nasza stolica jest Bruksela jesteśmy Europejczykami.

Zgłoś
Loldzisiaj o 10:25

Kto Wam płaci za to że piszecie wypowiedzi tej Pseudo Poslanki, żadna inna strona internetowa nie cytuje tej wstyd powiedzieć Sycowianki,

Zgłoś
Knurdzisiaj o 10:11

Na lokalnym portalu grzejecie temat Ziobry no nie kumam. Może też coś o zbiorach borowek w Paragwaju?

Zgłoś
jak nie, jak takdzisiaj o 10:08

Miss P Beciu, bierz Dawidka i jedźcie z paczkami do Budy. A może jakieś plecaki zostały w piwnicy?

Zgłoś
okdzisiaj o 10:05

Nie możecie pogodzić się ,już nie rządzicie.Miliony nie idą do Rydzyka i wielu innych.

Zgłoś
Malkontent dzisiaj o 09:53

Nic nie zrobią bo batyr wszystkich ułaskawi

Zgłoś
Pdzisiaj o 09:47

Panie zero i tłusty łbie to za waszych czasów była dyktatura w Polsce a teraz jak się do was zabierają za to co robiliście jak kradliście miliony to jest źle to jest trochę słabe

Zgłoś
Xyzdzisiaj o 09:41

Matka pewnie z nią chodziła po lekarzach bo myślała że ona chora, a ona zwyczajnie głupia

Zgłoś
8 *dzisiaj o 09:31

klempa sycowska powinna siedzieć tak samo jak MIĘKISZON z Budapesztu !!!! Banda tchórzy i zlodzieji !!!

Zgłoś
...dzisiaj o 09:24

A czym była Polską za rządów PiS?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2025 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube