reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 kwietnia. Imieniny Grażyny, Hugona, Teodory.
6℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Ostrzeżenie IMGW dla powiatu oleśnickiego. Uwaga, kierowcy!

Aktualności27.11.2025 o 15:15Komentarzy: 10
IMGW ostrzega mieszkańców powiatu oleśnickiego.



- Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -6°C do -3°C, w rejonach podgórskich spadki do -9°C. Temperatura minimalna przy gruncie od -9°C do -7°C, w rejonach podgórskich około -12°C - ostrzega IMGW w najnowszym komunikacie dla powiatu oleśnickiego. Zagrożenie może występować dziś od godziny 19 do jutra do godziny 10.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (10)

zw-kowalski :-)27.11.2025 o 23:00

Do @Biskup. Masz rację. Tylko nie piaskiem a żwirem lub grysem w zależności od rodzaju opadu. Ja się śmieję z finka i cipyka. Bo oni zamiast żwir i grys to sypią żółtą ziemię. Ta żółta ziemia na kołach oraz na podeszwach pieszych przenoszona jest na zewnątrz jezdni. A mam porównanie oleśnickich partaczy ze szwedzkimi służbami. I też nie mogę zrozumieć za co wy finkowi i cipykowi płacicie. PS. Jakiś czas temu złożyłem petycję aby między innymi wynagrodzenie finka obniżyć do ustawowego minimum.

Zgłoś
,,,,27.11.2025 o 22:47

Do roboty !!!

Zgłoś
Biskup27.11.2025 o 22:01

A może ny nasze "służby drogowe" pod światłym przewodnictwem p. Krzysztofa Finka ruszy swoje d...y i posypie drogi piaskiem? O tym że będzie gołoledź mojaolesnica trąbi od kilku dni, prognozy pogody są znane od tygodnia, a drogi w mieście są wielką śluzgawką.... Na jaką cholerę my wam płacimy podatki, skoro nie potraficie przeczytać prognozy pogody????

Zgłoś
Szwedek 27.11.2025 o 21:15

@Lolo, @Jolka, @Kojot, @olesniczanin, @Jan, @tak myślę, @buahahaha oraz inni. Po przeczytaniu komentarzy wyjdźcie z nie. Siądzcie przy necie i szukajcie info o Szwecji. Czas start.

Zgłoś
XX 27.11.2025 o 21:12

Się weźcie za robotę i ogarnianie dróg, a nie piszecie artykuły

Zgłoś
MojaOlesnica.pl27.11.2025 o 19:54

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
ha ha haaa...27.11.2025 o 19:46

Wal się przygłupie z tymi prognozami, nic się nie sprawdza.

Zgłoś
Halińcia 27.11.2025 o 19:24

Ul. Przemysłowa to jeden wielki tor łyżwiarski. Chodnik i jezdnia jak szklanka, zero piaskarek, zero służb. A ludzie z pociągu dotrzeć do domu czy samochodu jakoś przecież muszą. Chyba, że dotrą najpierw na SOR, z połamaną nogą czy ręką.

Zgłoś
zbulwersowany27.11.2025 o 18:33

Jusz się nie można utrzymac na nogach.Służb brak.Zero soli.

Zgłoś
Klaódia27.11.2025 o 17:03

Bendom stłóćki.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube