Nieczynna sygnalizacja świetlna i potrącenie pieszej [ZDJĘCIA]
Aktualności9.11.2024 o 12:47Komentarzy: 103Zobacz galerię zdjęć

fot. fb / Gdzie suszą miśki
Dzisiaj około godziny 12 na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Sinapiusa doszło do potrącenia około 80-letniej pieszej przez kierującą samochodem osobowym. To właśnie tam od niedawna nie działa sygnalizacja świetlna.
Po poszkodowaną przyjechała karetka pogotowia ratunkowego. Jest też straż pożarna i policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.
- Doszło do potrącenia 81-letniej pieszej przez 18-letnią kierującą nissanem. Stan poszkodowanej kobiety jest bardzo ciężki. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia - informuje asp. szt. Bernadeta Pytel z oleśnickiej policji. Kierująca osobówką była trzeźwa, ale pobrano jej krew do badań. Póki co nie wiadomo, kto ponosi winę za wypadek.
W okolicy miejsca zdarzenia miał lądować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przylot maszyny odwołano jednak ze względu na warunki pogodowe.
Zobacz galerię zdjęć
rd
Komentarze (103)
Mieszkam obok i wczoraj i dziś te światła nie działają. Sama przechodzac o mało nie zostałam potrącona przez samochód bo kierowcy nie patrza ze światła nie działają i ludzie chcą przejść ,tylko pędzą na łeb na szyję.
ZgłośCiekawe kogo winna ? I zaraz się zacznie w komentarzach wojna polityczna :[
Zgłoś











