reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 22 września. Imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima.
10℃
(umiarkowane opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Nie doszło do próby porwania dziewczynki? Najnowszy komunikat policji

Aktualności11.09 o 16:45Komentarzy:
Oleśniccy policjanci zostali wczoraj powiadomieni o usiłowaniu uprowadzenia małoletniej dziewczynki przez nieznanego jej mężczyznę na terenie Sycowa. Są już pierwsze ustalenia w tym prokuratorskim śledztwie.Wczoraj Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy została powiadomiona o prawdopodobnie usiłowaniu uprowadzenia 8-letniej dziewczynki na terenie Sycowa. Policję zaalarmowała matka dziecka. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, a sprawa została objęta prokuratorskim śledztwem.

- W wyniku podjętych czynności ustalono, że do pierwotnie zgłoszonego przestępstwa nie doszło. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Oleśnicy - poinformowała asp. szt. Monika Kaleta z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Jak się dowiedzieliśmy, tajemniczym mężczyzną w aucie okazał się ojciec kolegi z klasy. Dziewczynka nie zauważyła swojego rówieśnika w pojeździe, który sam wyszedł z inicjatywą, aby podwieźć ją do szkoły. Ośmiolatka przestraszyła się nieznajomego dorosłego, po czym o sytuacji opowiedziała swojej mamie.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube