Treść: Problem jest od lat... większy od czasu remontu placu wycince wielkich drzew i zabetonowania klombu ( zrobiła się letnia patelnia z protezą fontanny) na rzecz "Imprezowych Parasoli" mieszczących kilkanaście czy więcej osób. które umyślnie lub nie nie dają otworzyć okna czy zasnąć po północy nawet.
Tak samo sprzedaż alko w Benie czy Orlenie..
Przy placu mieszka kilkaset rodzin.. a grupki po 6-20 osób uprzykrzają nocny mir domowy skutecznie..