Treść: Rozumiem młodzież ,jest jedno ale, wszystko ma swoje granice ,nareszcie policja się pojawi na tym placu ,chociaż nie jestem mieszkańcem tego miejsca ,ale co tam się dzieje ,po nocach pełni szkła śmieci ,miotła i pozamiatać cały plac