Treść: Dla kogoś,kto nie mieszka na Placu Zwycięstwa być może jest to wyimaginowany problem, bo przecież najłatwiej jest zostawić komentarz, że ktoś się czepia "cudownej" młodzieży i iść spać bez krzyków, przekleństw i muzyki po północy pod oknem;-)