Treść: A jak ma młodzież spędzać czas i gdzie ? Siedzą w telefonach to też źle i teź nadajecie,że na przystankach siedza z nosem w telefonie.Może miasto by pomyślało o czymś dla nich !!! Każdy z nas byl młody, pił,bił sie i wyzywał ,a tutaj ciagle coś przeszkadza. Ja mieszkam też przy placu zwycięstwa i mi osobiście to nie przeszkadza, lubie słuchać młodzież nawet jak sie wyzywają i biją,aby tylko nie robili przechodniom problemu???????