reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 28 czerwca. Imieniny Ireneusza, Leona, Benigny.
28℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: A jak ma młodzież spędzać czas i gdzie ? Siedzą w telefonach to też źle i teź nadajecie,że na przystankach siedza z nosem w telefonie.Może miasto by pomyślało o czymś dla nich !!! Każdy z nas byl młody, pił,bił sie i wyzywał ,a tutaj ciagle coś przeszkadza. Ja mieszkam też przy placu zwycięstwa i mi osobiście to nie przeszkadza, lubie słuchać młodzież nawet jak sie wyzywają i biją,aby tylko nie robili przechodniom problemu???????

Podpis: Mieszkaniec
Dodano: 2026-06-28 18:26:25
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube