Treść: A może jadąc samochodem nie widziała pani jadącego pana przez pasy. Jego wina że jechał przez pasy a nie prowadził roweru. Wjechał w bok samochodu bo przejeżdżał przez pasy. A nie jak niektórzy sądzą że wjechał w samochód a nie ma mowy że pani przejechała na pasach i może nie zachowała szczególnych ostrożności. Pan starszy to wiadomo z góry że winny...