Treść: Wyjątkowo sie z Sycianka zgadzam. Można głosować: za lub przeciw - można wstrzymać sie też od głosu. W demokracji jest też czwarta możliwość: mozna nie brac udziału w głosowaniu ( zakładając że może to doprowadzić do braku kworum !!! )