Treść: Ot i demokracja. Trudno pogodzic sie z wynikami glosowan na sesji. Skoro radni PiS sa tak bardzo przeciwni temu co sie dzieje moga zrzec sie mandatow. Bedzie jeszcze bardziej widowiskowo i propagandowo.
Udzial w sesjach jest chyba obowiazkiem radnego?