Treść: Nie mogę patrzeć na ,, kolesiostwo,, jakie panuje w naszym ratuszu. Odkąd Horbacz został burmistrzem- nauczyciele zostali prezesami, radnymi, starostami itp. Przypadek ?! Nie sądzę !!!