Treść: @-mieszkańcy Oleśnicy-to się nazywa demokracja. Tak to wygląda w całym cywilizowanym świecie. Suweren zadecydował i mają prawo decydować. Co ci przeszkadza? Że nie są z Twojej opcji politycznej?