Treść: Wiedząc, że tak będzie złożyłem petycję o likwidację etatu członka zarządu oraz obniżenie uposażenia do minimum ustawowego. Dlatego ten portal nie pisał, że petycję oddalono. W Polsce wybory to takie średniowieczne święto głupca. Na jeden dzień gawiedź wybiera głupka który przejmuje obowiązki króla. Tak po ludzku to szkoda mi was.