Treść: Kiedy milicja zajmie się debilami na motorach którzy urządzają sobie wyścigi pomiędzy Oleśnicą a Bierutowem (najczęściej w weekendy) ??? To , że bierutowscy milicjanci nic nie widzą i nie słyszą już nie dziwi - jak tu karać swoich kolesi ale ci z Oleśnicy mogliby ruszyć dudę ze stołków !!!!!