Treść: Sezon udany a że brakło do awansu szkoda.
Nie ma co narzekać! Jak się komuś nie podoba nie musi chodzić i oglądać. Co do wzmocniej to potrzebne pieniądze. Wystarczy spojrzeć na grochowickiego- trenuje tylko tam gdzie są pieniądze. Tu też by przyszedł ale skoro nie ma monety to nie przyjdzie.