Treść: Panie Prezesie co z obiecanym awansem. A co do gry zespołu to najwyżej poziom A klasy. W okręgówce uważam że ten skład by nie dał rady. Brawo dla trenera który to wszystko poukładał bo byłaby kompromitacja. Kolejny sezon bez dużych wzmocnień będzie straconym sezonem.