Treść: Ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie znikną stuczne staniwiska w tym zakładzie jak jacyś ustawiacze i inni.
Linie produkcyjne niech będą osadzone w ilosci ludzi jak należy.
Sam zakład jest spoko, ale niech zaczną myśleć i rządzić jak należy