Treść: Do @kierowca. Przed chwilą wysłałem dyżurnemu KPP maila i podałem numery rejestracyjne tego MAN - a którego sam sfotografowałem w maju. jak mi podasz nr rej tego drugiego to złożę oficjalne zawiadomienie do KPP za pośrednictwem KGP