Treść: Niestety Oleśnice "robię" przejazdem - aktualnie 4 dni wolne . Jak będzie stał w poniedziałek to podrzucę numery . Mam nadzieję że za tą bezradność milicji ten ich naczelnik w patrol pieszy pójdzie jako posterunkowy !!!! Już taki oficer we Wrocławiu był co z nudów spadające liście liczył a potem w kajdankach chodził !!!!!!