Treść: Hmmm, odkąd bezmyślnie sprowadzono WORD do Oleśnicy widzę jak nagminnie kierowcy wyprzedzają na podwójnej ciągłej żeby nie wlec się za nauką jazdy. Tak nas radni urządzili.