Treść: Do @no way. Masz rację. Ale czy mówi ci coś nazwisko fink? Tę drogę robią dla dobra wszystkich. Natomiast gdyby Was poinformowali którego dnia będzie kładziony asfalt, którego dnia zostanie wysypany tłuczeń to po prostu inaczej byście zaparkowali auta czy wręcz zrezygnowali z korzystania z auta. Autor @Olesnica tego nie rozumie. Tu jest brak szacunku dla mieszkańców KOleśnicy.