Treść: Czyli będzie coraz więcej kierowców jeżdżących bez uprawnień. Więcej pościgów, strzelanin i zagrażenia dla innych użytkowników dróg. Brawo wyborcy totalnych, już nie demokratów, a dzbanów. A tak darliscie zdradzieckie mordy kiedy Ziobro podnosił kary za pedofilie, że samo ich podnoszenie nic nie da. Czy juz się wstydzicie za swoje wybory i chcecie za nie przeprosić Polaków???