Treść: @Kierowca, dokładnie, ktoś musi mieć dobre znajomości w oleśnickiej milicji skoro już tyle lat tiry stoją na zakazie, w ogóle większość tego parkingu jest sprywatyzowana przez kogoś, dwa tiry na zakazie i dwa na pozostałej części parkingu