Treść: Kowalski...kopiujesz "na pałę" posty. Ten tu z linkiem do twojej wypowiedzi ....na co ty liczysz...współczyję tym co mają z tobą do czynienia. W tym też Policjantom i urzędnikom. Jestem z wami sercem :)