reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 24 czerwca. Imieniny Jana, Danuty, Janiny.
24℃
(zachmurzenie umiarkowane). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Do @Marek Mer..ut. Zgadzam się z Tobą. Przy czym ja nie jestem zwolennikiem karania. W przypadku aut parkujących na trawnikach wystarczy dać pierwsze pouczenie i wbić w system. Kwestia czy tak pouczony zaryzykuje kolejne parkowanie na trawniku. Jeśli panienki stoją przy drodze to sutener też musi mieć ochronę. Albo panienki przekazują dane klientów , albo nagrywają itp itd. Nie ma nic za darmo. To samo dotyczy automatów. Kara w stosunku do ceny jest taka, że to się opłaca. Interwencja jest dopiero gdy automat na siebie dobrze zarobi. Wy wiecie gdzie takie automaty są a tego nie wie lokalna dzielnicowa czy dzielnicowy. Wy wiecie gdzie młodzi szaleją swoimi autami a policja dopiero się pojawia gdy młody idiota rozbija 3 auta. A mogli mu zatrzymać wcześniej. Właściciele tych aut nie mieliby teraz problemu. I tak można pisać w nieskończoność.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2026-06-03 10:11:36
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube