Treść: Do @Marek Mer..ut. Zgadzam się z Tobą. Przy czym ja nie jestem zwolennikiem karania. W przypadku aut parkujących na trawnikach wystarczy dać pierwsze pouczenie i wbić w system. Kwestia czy tak pouczony zaryzykuje kolejne parkowanie na trawniku. Jeśli panienki stoją przy drodze to sutener też musi mieć ochronę. Albo panienki przekazują dane klientów , albo nagrywają itp itd. Nie ma nic za darmo. To samo dotyczy automatów. Kara w stosunku do ceny jest taka, że to się opłaca. Interwencja jest dopiero gdy automat na siebie dobrze zarobi. Wy wiecie gdzie takie automaty są a tego nie wie lokalna dzielnicowa czy dzielnicowy. Wy wiecie gdzie młodzi szaleją swoimi autami a policja dopiero się pojawia gdy młody idiota rozbija 3 auta. A mogli mu zatrzymać wcześniej. Właściciele tych aut nie mieliby teraz problemu. I tak można pisać w nieskończoność.