Treść: Problem w Tym , że policja zamiast pilnować porządku to czeka na pobocznych drogach i przewija rolki . Dziwki stoją co drugą drogę leśną , w Gratisie pani narkotyki sprzedaje jak piwo z pod lady , automaty na każdym rogu ... Więc jak ma być normalnke jak na każdym kroku jest przyzwolenie na łamanie prawa ?