reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
21℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Do @G. Jako przedsiębiorcy zacytuję ci stanowisko KAS "Przewodnicząca Związkowej Alternatywy w skarbówce Agata Jagodzińska napisała o ?szokujących relacjach? urzędników fiskusa. ?Nie pozwolę, żeby całe zło było kierowane wyłącznie do zwykłych urzędników na samym dole. Czas powiedzieć sobie wprost, jak wygląda rzeczywistość!!!! Piszę to w trosce o polskich przedsiębiorców i moich kolegów i koleżanek z pracy! Piszę to, by pomogli mi Państwo zmienić politykę obecnego kierownictwa MF, rządu i nagłośnili tę patologię? ? napisała na ?X? Jagodzińska. Zapewniła, że urzędnicy nie chcą ?dociskać najmniejszych i najsłabszych?. ?Od wielu dni (po akcji z pizzą) otrzymuję wiadomości od pracowników urzędów skarbowych i urzędów celno-skarbowych z całej Polski. Wszyscy mówią o tym samym. O zmianie tzw. mierników dotyczących nabyć sprawdzających i o ogromnej presji na ich wykonanie? ? czytamy. Wyjaśniła następnie, że trzy lata temu ?o wykonania tzw. miernika nabyć sprawdzających liczyła się tylko liczba wykonanych nabyć sprawdzających?. Nie było przy tym istotne, czy nałożono wówczas karę czy nie. ?Chodziło o prewencję. Chodziło o to, żeby sprawdzać, pouczać i przypominać o obowiązkach. I to miało sens? ? oceniła. ?Dzisiaj, po zmianie kierownictwa (rządu) do miernika liczą się TYLKO pozytywne nabycia sprawdzające, czyli takie zakończone mandatem albo odmową przyjęcia mandatu (sic!). Czyli ZAWSZE MUSI BYĆ MANDAT? ? podkreśliła Agata Jagodzińska." Pisałeś jak cudownie jest w Polsce.

Podpis: zw=kowalski :-)
Dodano: 2026-06-03 09:19:48
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube