Treść: Napastnik z Lublina co ranił Polaka jest 41-letnim obywatelem Zimbabwe. Po napaści w lubelskim klubie został zatrzymany przez policję, usłyszał zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu i po wytrzeźwieniu został zwolniony. Popatrzcie , lekki uszczerbek!! Ciężkie ranienie to lekki uszczerbek ! Wystarczy być z Afryki by spokojnie zabić. Jak a Szwecji!