Treść: Słaby stan techniczny budynku a oni takie pieniadze wołają? Czybich cos nie popierdoliło czasem? Co za debile decydenci w tej Oleśnicy no dramat, za takie pieniadze mozna kupic lokal w duzo lepszym stanie i lepszej lokalizacji, ciekawe jaki frajer to kupi, powinni oddac za darmo i jeszcze dopłacić za chęć bycia właścicielem takiej speluny