Treść: Do @konio z 4:12. Jeśli obudziłeś się z lękiem o tej godzinie to proponuję ci wizytę u specjalisty. Jeśli cię wyrwało ze snu z braku alkoholu lub innych używek uzależniających to też potrzebujesz pomocy. Jeśli spałeś pełniąc patrol na rampie kolejowej lub parkingu cmentarza to oszukujesz dyżurnego i społeczeństwo. Jeśli wstałeś aby pracowniczym autobusem dostać się do montowni w SSE to tylko źle to o tobie świadczy. Bo nie jesteś na swoim.