reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 27 czerwca. Imieniny Władysława, Maryli, Władysławy.
35℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Ciekawe kiedy w końcu policja będzie wyposażona w sonometry i będzie sprawdzać głośność pojazdów. Max głośność jest określona w ustawie a norma dla każdego pojazdu dostępna w necie. Na dzień dobry przy kontroli 2/3 tych aut ma zatrzymane dowody rejestracyjne. Dodatkowo zdjęcia wydechów przy kontroli i zobaczymy czy im to diagnosta podbije. Będą chłopaczki zmieniać wydechy na fabryczne szybciutko. Jak któryś będzie jeździł nadal to cyk sprawa do sądu za zakłócanie spokoju i 5 tys do zapłaty. Policja powinna mieć listę tych aut, listę nr rej i kontrolować je regularnie. Dodatkowo kamery powinny być na leclercu lub na latarniach na Moniuszki z widokiem na parking Leclerc, bo tam co chwila pseudo dryfter bokiem jedzi. Po każdej jeździe bokiem cyk policja podjeżdża i zatrzymanie prawa jazdy. Szybko się hałasy skończą albo te banany przeniosą się w do innej miejscowości.

Podpis: JKM
Dodano: 2026-06-02 09:12:47
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube