Treść: Do @Mieszkaniec. Zgadzam się z Tobą. To co zrobił ten łepek to tragedia. Ale moim subiektywnym zdaniem większą odpowiedzialność ponoszą policja, prokuratura oraz zarządca KOleśnicy oraz radni. Z tego co tu opisujecie to dokładnie wiadomo gdzie i jak łepki szpanują. jeśli to prawda co tu piszą to koleś cały czas szpanował. Gdzie zatem była policja, zarządcy dróg oraz sami mieszkańcy. tego kolesia należało wyeliminować dużo wcześniej. Nie doszłoby do tej sytuacji. To i tak dobrze, że nikogo nie zabił. Skoro zauważasz zaniechania tego śmiesznego kolesia z SDM to weź proszę skopiuj wpisy i prześlij to burmistrzowi i radnym. Ten koleś latami nie radzi sobie z wrakami w KOleśnicy. A auta z reklamami stoją latami , opony wtapiają się w asfalt a pod autem rośnie już mech. Czyli zarządca latami nie sprzątał parkingów.