Treść: Skoro nie przyjechali to dobrze że poinformowali wcześniej i po co się napinać.
Ta liga jest jaka jest i to że się ktoś nie pozbiera czasami to akurat normalne. A czy udało by się wygrać tego już się nie dowiemy w tym sezonie.
Co by nie było to Zarzysko wygrało i chyba zasłużenie patrząc na wyniki bo grubo ponad 100 bramek strzelili.