reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
33℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Jestem jak najbardziej na tak. Dzisiaj widziałam masę młodzieży, która siedziała na ławkach wpatrzina w telefon. Zła postawa ciała, cały czas zgarbieni. A jeśli chodzi o szkoły to widzę, że zaburzona jest komunikacja werbalna. Dzieciaki bardzo często używają telefonów do rozsyłania obraźliwych informacji na temat danej osoby. Telefon niech trzymają w tornistrze. Przecież nikt im nie zabrania. A jesli rodzice się martwią to wystarczy umówić się z dzieckiem, żeby dało znać, że jest pod szkołą i odwrotnie. A w szkole nie powinni używać.

Podpis: jb
Dodano: 2026-06-01 20:26:18
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube