Treść: Jestem jak najbardziej na tak. Dzisiaj widziałam masę młodzieży, która siedziała na ławkach wpatrzina w telefon. Zła postawa ciała, cały czas zgarbieni. A jeśli chodzi o szkoły to widzę, że zaburzona jest komunikacja werbalna. Dzieciaki bardzo często używają telefonów do rozsyłania obraźliwych informacji na temat danej osoby. Telefon niech trzymają w tornistrze. Przecież nikt im nie zabrania. A jesli rodzice się martwią to wystarczy umówić się z dzieckiem, żeby dało znać, że jest pod szkołą i odwrotnie. A w szkole nie powinni używać.