Treść: gdyby jeszcze Nocna opieka nie robiła spychologii i działała jak potrzeba byłoby super. Jako POZ powinni wypisywać zwolnienia, skierowania , recepty i wszystko inne zakontraktowane z NFZ jak Przychodnie. Wiadomo nagłe to nagłe ale czasami komuś pilnie potrzebny lek, czy skierowanie a Przychodnie nie są z gumy, więc zamiast odsyłać na 2 dzień zabezpieczyć pacjenta kompleksowo. Obowiązkiem OPIEKI NOCNEJ jest też wypisanie zwolnienia lekarskiego jak zachodzi taka potrzeba.