Treść: Czy w mieście są jakieś służby? Na stawach regularnie urządzane są wyścigi dzieciako-młodzieży na elektrycznych hulajnogach, to samo na drodze od ronda przy KFC do skrzyżowania z ul. Łasaka. Najczęściej bez kasku, a jak ma kask to już żadne ograniczenie go nie interesuje. Uszkodzą siebie lub kogoś i będzie smutny marsz.