Treść: Może poukładać fakty czy to naprawdę chodzi o Romów , czy tu problem z innymi nacjami mamy . Romowie załatwiają swoje porachunki z dala od oczu , tak było i dalej jest . A to co było w Oleśnicy pachnie mi czymś innym . Niedługo przymusów relokacja rusza to nasz problem