Treść: Jako rodzic w stu procentach nie jestem z tym zgodny. Telefon dziecko nie dostaje tylko ze wzgląd rozrywkowy ale dla bezpieczeństwa a co jesli w drodze do/z szkoly wydarzy sie niebezpieczeństwo? Niektóre dzieci muszą wracać spory odcinek nie tylko z drzwi szkoly w drzwi auta. Dla kontaktu z rodzicem powinni zrobic jakis przepis w tym nowym prawie. Bez możliwości skontaktowania sie i upewnienia ze wszystko jest w porządku rodzic w pracy bedzie sie zamartwial jestem za zabronieniem korzystania na przerwie lekcji ale by przynosić i miec wyłączony powinni pozwolic