reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
33℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Jako rodzic w stu procentach nie jestem z tym zgodny. Telefon dziecko nie dostaje tylko ze wzgląd rozrywkowy ale dla bezpieczeństwa a co jesli w drodze do/z szkoly wydarzy sie niebezpieczeństwo? Niektóre dzieci muszą wracać spory odcinek nie tylko z drzwi szkoly w drzwi auta. Dla kontaktu z rodzicem powinni zrobic jakis przepis w tym nowym prawie. Bez możliwości skontaktowania sie i upewnienia ze wszystko jest w porządku rodzic w pracy bedzie sie zamartwial jestem za zabronieniem korzystania na przerwie lekcji ale by przynosić i miec wyłączony powinni pozwolic

Podpis: Nie
Dodano: 2026-06-01 17:41:28
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube