Treść: Chciałbym się zapytać komu służą w Oleśnicy Urzędnicy typu pan Dyrektor SDM jeżeli człowiekowi zwraca się uwagę na niebezpieczny odcinek ulicy gdzie coraz częściej jeżdżą bardzo szybko a na tej jezdni znajduje się dużo pieszych nie wspomnę o dzieciach przechodzących na skróty pomiędzy łącznikami i zero widoczności i na dodatek szybkie auta to pytam się co musi stać się tragedią a później ok dyrektor powinien odpowiadać karnie za to że nie chce poprawić bezpieczeństwo w Strefie Zamieszkania poprzez zamontowanie progu jak to ma miejsce na zakręcie przy skrzyżowaniu na ul wzdłuż muru nie pamiętam ulicy