Treść: Dożywotnie odebranie prawa jazdy, idiota celowo chciał zabijać a auto było narzędziem, kara pieniężna tyle co 3 nowe auta, to nic że te nowe nie były, mógł celowo ich nie niszczyć. Odstraszająco tylko bardzo wysokie kary finansowe i odebrania prawa jazdy, gdy zostanie złapany na prowadzeniu pojazdu to odebrać pojazd i tak że 3 lata robót publicznych. Ktoś powie że to za wysokie kary?, nie lam prawa nie niszcz celowo innym pojazdów i nie będzie żadnej kary.