Treść: Do @nie kłam. To co zrobił Kociński to było super. Tylko nie myl komasacji długu z jego likwidacją długu. Kociński doprowadził u oszczędności na kosztach sądowych, adwokatach i kosztach komorniczych. Dług pozostał. Teraz kwestia czy ten dług wraz z odsetkami maleje, jest na stałym poziomie czy rośnie. Bo wszyscy się chwalą rzekomymi sukcesami ale każdy nowy dochód jest natychmiast przejadany. Natomiast odsetki bankowe zawsze są wyższe od inflacji. Piszę z punktu widzenia drobnego kupca któremu kiedyś zdarzył się zator płatniczy.