reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
26℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Do @nie kłam. To co zrobił Kociński to było super. Tylko nie myl komasacji długu z jego likwidacją długu. Kociński doprowadził u oszczędności na kosztach sądowych, adwokatach i kosztach komorniczych. Dług pozostał. Teraz kwestia czy ten dług wraz z odsetkami maleje, jest na stałym poziomie czy rośnie. Bo wszyscy się chwalą rzekomymi sukcesami ale każdy nowy dochód jest natychmiast przejadany. Natomiast odsetki bankowe zawsze są wyższe od inflacji. Piszę z punktu widzenia drobnego kupca któremu kiedyś zdarzył się zator płatniczy.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2026-06-01 11:33:07
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube