Treść: Ja dni Oleśnicy na Reja mam codziennie bo debil wyciąga głośnik na okno i wali muzyką na cały regulator już była kiedyś tutaj akcja a Polska Policja nie zrobiła nic bo dwie panie z policji były bezradne.
A tak ogólnie to drogo jak co roku jedynie fajnie było jak zagrał C-bool :)